رستوران گوواندیس هند

یکی از رستوران های خوب و معروف هند که غذاهایی مختص گیاهخواران سرو می کند، رستوران گوواندیس می باشد. فضا و دکوراسیون این رستوران بسیار شیک و دلباز است که غذا خورد در این فضا بسیار دلپذیر خواهد بود. 

غذاهای این رستوران ساده و در عین حال لذیذ می باشد که طرفداران غذاهای گیاهی بسیار دوست دارند. مسافرین عزیز تور هند که علاقه مند به غذاهای هندی و گیاهی هستند رستوران گوواندیس بسیار انتخاب مناسبی خواهد بود.

 

 

رستوران گوواندیس هند

 

رستوران گوواندیس هند

رستوران Sorrento هند

یکی از بهترین رستوران های ایتالیایی موجود در هند، رستوران سورنتو می باشد که با چیدمان و دکوراسیون شیک و مدرن خود بسیار طرفدار دارد. منوی غذاهای این رستوران مدیترانه ای و ایتالیایی است که تقریبا گران قیمت هم هستند. 

مسافرین عزیز تور هند که علاقه مند به این سبک غذاها هستند، رستوران سورنتو یکی از بهترین انتخاب هاست. گردشگران می توانند شبی دل انگیز را سپری نمایند.

 

رستوران Sorrento هند

 

رستوران Sorrento هند

رستوران خان چاچا هند

 یکی از رستوران های خوب هند که در منوی خود غذاهای حلال را نیز سرو می کند، رستوران خان چاچا می باشد. از بهترین غذاهای منوی این رستوران ساندویچ مرغ با سس مخصوص و تند می باشد که بسیار طرفدار دارد.

محیط و معماری خاص این رستوران بسیار آرام می باشد. مسافرین عزیز تور هند به همراه خانواده و دوستان خود می توانند اوقات خوشی را در این رستوران سپری کنند و از غذای خود لذت ببرند.

 

رستوران خان چاچا هند

 

رستوران خان چاچا هند

رستوران شانگ پالس هند

یکی از بهترین رستوران های هند، رستوران شانگ پالس می باشد که بی شک یکی از بزتزین هاست. سبک منوی غذاهای این رستوران چینی، هندی و اروپایی می باشد. دکوراسیون و معماری این رستوران بسیار شیک و مجلل می باشد.

مسافرین و گردشگران تور هند که علاقه مند به غذاهای چینی و گیاه خواری هستند حتما از این رستوران دیدن نمایند.

 

 

رستوران شانگ پالس هند

 

رستوران شانگ پالس هند

رستوران وگ گولاتی (Veg Gulati) هند

یکی از قدیمی ترین و معروفترین رستوران های گیاه خواران هند، رستوران وگ گولاتی است که بهترین غذاهای شمال هند و غذاهای گیاهی را با بهترین کیفیت سرو می کند.فضای این رستوران بسیار دلنشین و دنج می باشد.

مسافرین تور هند و گردشگران عزیز که علاقه مند به غذاهای گیاهی هستند می توانند از 12 ظهر تا 12 شب به این رستوران آمده و از غذاهای عالی آن لذت ببرند.

 

 

رستوران وگ گولاتی (Veg Gulati) هند

 

رستوران وگ گولاتی (Veg Gulati) هند