رستوران Go with the flow گوا هند

یکی از رستوران های خوب و لوکس هند که در گوا واقع شده است، رستوران Go the with the flow  می باشد که دارای کارکنانی مجرب و مهمانواز است تا بهترین خدمات را در اختیار مهمانان خود قرار دهد. منوی غذایی این رستوران شانل انواع غذاهای اصیل هندی، دریایی، بین المللی می باشد که با بهترین مواد اولیه و کیفیت پخت می شوند. از امکانات این رستوران می توان به شرایط پزداخت آسان، اینترنت رایگان، دو سالن غذاخوری رو باز و بسته، پارکینگ و ... اشاره نمود.

مسافرین عزیز تور هند می توانند برای جلسلت اداری، خانوادگی و عاشقانه به این رستوران مراجعه نمایند و زمان خوبی را سپری نمایند.

 

 

رستوران Go with the flow گوا هند

 

رستوران Go with the flow گوا هند

رستوران تالاسا هند

یکی از رستوران های خوب و مجلل هند که در گوا واقع شده است، رستوران تالاسا می باشد که در کنار ساحل زیبای واگاتور قرار گرفته است. از ویژگی های این رستوران که بسیار در میان مردم بومی و گردشگران طرفدار دارد می توان به ویوئی زیبای از غروب خورشید و دریا، کیفیت و طعم لذیذ غذاها، برخورد مناسب کارکنان و ... اشاره نمود. منوی غذهای این رستوران شامل انواع غذاهای مدیترانه ای، یونانی، دریایی و اصیل هندی می باشد. 

مسافرین عزیز تور هند میتوانند برای صرف سه وعده خود در کنار دوستان و خانواده خود به رستوران تالاسا بیایند و در این رستوران نهایت لذت را ببرند.

 

 

رستوران تالاسا هند

 

رستوران تالاسا هند

رستوران Kake Di Hatti هند

از دیگر رستوران های گیاهی خوب هند می توان به رستورا کاکه دی هاتی اشاره نمود که انواع غذاهای اصیل و لذیذ هندی را با بهترین کیفیت و طعم پخت می نماید. منوی غذایی این رستوران فقط غذاهای گیاهی است که از بهترین آن نان های خاص ومتفاوت به نام پارانتا می باشد که بسیار طرفدار دارد. این رستوران از 8 صبح تا 8 شب آماده پذیرایی از مسافرین عزیز تور هند خواهد بود. از ویژگی های این رستوران نیز می توان به دکوراسیون و معماری متفاوت آن، وای فای، پارکینگ و ... اشاره نمود. مسافرین عزیز اوقات خوشی را در این رستوران سپری خواهند کرد.

 

 

رستوران Kake Di Hatti هند

 

رستوران Kake Di Hatti هند

رستوران Varq  هند

یکی از رستوران های خوب و معروف هند که بسیار در میان مردم طرفدار دارد، رستوران Varq می باشد که دارای معماری متفاوت و خاصی است. این رستوران تلفیقی از دنیای شرقی و غربی است با زیبایی خاصی در کنار هم دیده می شود. منوی غذاهای این رستوران نیز متمایز از رستوران های خوب دیگر هند است. منو غذاها شامل انواع غذاهای هندی اصیل البته با دستور پخت امروزی و تلفیقی.  

قیمت غذاهای این رستوران گران می باشد اما در مقابل طعم و کیفیتشان به چشم نمی آیند. مسافرین عزیز تور هند که علاقه مند به چشیدن طعم ها جدید و متفاوت هستند حتما به رستوران Varq سری بزنند.

 

 

رستوران Varq  هند

 

رستوران Varq  هند

رستوران Dakshin دهلی نو هند

یکی از رستوران های لوکس و چهار ستاره هند، رستوران داکشین می باشد که از دسته رستوران های گران قیمت این شهر است. منوی غذایی این رستوران شامل غذاهای اصیل هندی می باشد که با بهترین طعم و کیفیت پخت می شود. رستوران داکشین در هتل شرایتون واقع شده است. دکوراسیون و چیدمان این رستوران بسیار شیک و مدرن می باشد تا مهمانان احساس آرامش و راحتی داشته باشند.

مسافرین عزیز تور هند که به دنبال طعم تازه و لذیذ غذاهای هندی هستند حتما به رستوران Daklshin سر بزنند و زمان خوشی را در کنار خانواده و دوستان خود سپری نمایند.

 

 

رستوران Dakshin دهلی نو هند

 

رستوران Dakshin دهلی نو هند