هتل رامادا پلازا آگرا هند

معرفی : هتل رامادا پلازا یکی از هتل های 5 ستاره شهر آگرا هند است که با ساختمان زیبا و استثنایی خود در یکی از بهترین موقعیت های مکانی این شهر زیبا قرار گرفته است. اگر اهل سفر باشید نام مجموعه هتل های رامادا حتما برای شما آشنا است و هتل رامادا پلازا آگرا نیز عضوی از این مجموعه محسوب می شود. هتل دارای 145 اتاق زیبا و بسیار تمیز است که پذیرای شما مهمانان تور هند هستند. 

هتل رامادا پلازا آگرا هند

امکانات اتاق ها : اتاق های هتل از نوع دلوکس، کلاب، سوئیت و اگزکیوتیو هستند که با استفاده از رنگ های ملایم در آن ها به آرامش فضای اتاق ها کمک شایانی شده است. در این اتاق ها امکانات تلویزیون صفحه تخت، مینی بار، مبلمان، چای ساز، سیستم تهویه مطبوع‌، اینترنت بی سیم رایگان، تلفن و حمام با لوازم بهداشتی وجود دارد. 

امکانات هتل : باغ،‌ استخر روباز،‌ ماساژ، سالن بدنسازی،‌ اتاق بخار، مرکز اسپا، موسیقی زنده ، باشگاه کودکان،‌ اتاق بازی، اسنک بار، صندوق امانات، خدمات تور، تبدیل ارز، پذیرش 24 ساعته، نگهداری از کودکان، لاندری، روم سرویس، مرکز تجارت، اجاره ماشین، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی

هتل رامادا پلازا آگرا هند

رستوران هتل : رستوران اصلی این هتل غذاهای هندی سرو می کند اما یک کافه بسیار زیبا نیز در این هتل وجود دارد که انواع غذاهای ایتالیایی،‌ بین المللی ، چینی و پیتزا را سرو می کند. 

موقعیت مکانی هتل : این هتل در منطقه فاتح آباد و در خیابان رینگ قرار گرفته است. تاج محل در 6 کیلومتری هتل و باغ مهتاب در 7 کیلومتری هتل قرار گرفته اند و فرودگاه شهر آگرا نیز 13 کیلومتر با هتل فاصله دارد. 

هتل رامادا پلازا آگرا هند

پیشنهاد ما : رامادا پلازا یک هتل لوکس و زیبا است که برای انواع سفر ها از جمله کاری و تفریحی می توانید از آن استفاده نمایید.